Rüya, Rüyada, Rüya tabirleri, Rüya yorumu, Rüya tabiri, Rüya görmek

MENÜ

Rüyada Yılan görmek ne anlama gelir ? Rüyada yılan görmek Rüya Tabiri nedir ?

admin

410

Yok

Rüyada Yılan görmek ne anlama gelir ? Rüyada yılan görmek Rüya Tabiri nedir ?

Rüyada Yılan görmek ne anlama gelir ? Rüyada yılan görmek Rüya Tabiri nedir ?

Yeni bir rüya yorumuyla daha sizlerle beraberim, nasılsınız, inşallah tüm rüyalarınız güzel hayallerinizin kapısını açar. Rüyalarınızı yorumlayamayacak kimselere anlatmayın, gelin burada yorum kısmında bana anlatın ben tabir edeyim.

Yılan görmek aslında birçok kişiye göre gizli bir düşman olarak yorumlansa da yılanın şekli, rengi, nerede görüldüğü gibi etkenler yorumu değiştirebilir.

Yılan görmek tek başına birçok anlam taşımaktadır. Bunlardan biri gizli bir düşmandır. Genellikle bu düşman rüyayı gören kişinin en yakınlarından biridir. Yılan aynı zamanda maddi kayıpların da habercisi olabilir. Kazancın bereketsizliği, işlerin yavaşlaması, yöneticilerle anlaşmazlıklar görülen rüyanın işaretleridir. Menfaat düşkünü bir arkadaştan gelecek zarara da delalettir.

Rüyada görülen yılan siyah ve büyükse, sizi incitmek için fırsat kollayan en yakınınızdaki düşmana delalet eder. Bu düşman oldukça güçlüdür. Dikkatli olmak gerekir.

Yılanı arkanızdan gizlice yaklaşıyor şeklinde gördüyseniz, düşmanınızın türlü hilelerle yanınıza yaklaşacağına delalettir.

Yılan altından yapılmışsa, rüya sahibinin eline oldukça yüklü bir para geçeceğine, hayatının umduğundan çok daha güzel bir hal alacağına yorumlanır.

Başta demiştik ya çeşitli şekillerde görmek rüyanın yorumunu değiştirir diye, rüyada görülen yılan zehirsiz ise rüya görenin eline bol miktarda altın geçeceğine delalettir.

Su yılanı gördüyseniz, oldukça varlıklı ve mevki sahibi biriyle tanışacağınıza yorumlanır.

Yılan, şayet kara yılanıysa, mülk ya da eşya alabileceğiniz şeklinde yorumlanır.

Rengi beyazsa, düşmanınızın size zarar veremeyecek kadar zayıf karakterli olduğuna delalettir. Ama Yeşil ise bir günah işlediğinize ve bunun farkında olduğunuza delalettir. Aman bile bile de günaha girmeyin ne olur, kul hakkı önemli, bunun bir de öbür dünyası var canlarım.

Altından yılan gördüyseniz aman aman çok güzel, hayatınızdaki tüm olumsuzlukların biteceğine yorumlanır. Maddi sıkıntınız varsa son bulacağına, düşmanlarınızı alt edeceğinize ve mutluluğa kavuşacağınıza, eğer bu yılanı elinizde tutuyorsanız size fayda sağlayacak güçlü biriyle tanışacağınıza delalet eder. Ayrıca Rüya sahibinin edineceği maddi kazancı yardım sahiplerine de dağıtacağı ve ihtiyacı olanları sevindireceğine de yorumlanır. Sevindirin gerçekten, siz dağıtın ki daha çoğu gelsin canlarım.

Yılanların bir de çeşitleriyle görmek nasıl olur ona bir göz atalım;

Gördüğünüz rüyadaki yılanın cinsi Engerek yılanı ya da Kobra yılanıysa, of of bu gerçekten düşmanınızın çok tehlikeli olduğuna, size vereceği zararın da o ölçüde büyük olacağına yorumlanır. Ama boğa yılanı gördüyseniz, sıkıntılı ve karmaşık günlerin yaklaştığının haberi olabilir.

Rüyanızda yılan kanatlanıp uçuyorsa; işte bu harika bir haber olabilir. Düşmanınızın uzaklaştığına, dertlerinizin sonlandığına ve kötü günlerin kanatlanıp gittiğine delalettir. İnşallah Rabbim herkesin dertlerine derman versin.

Yılanı öldürdüyseniz rüyanızda, artık korkulacak bir şey kalmadığına, düşmanınızı alt ettiğinize delalettir. Bazı yorumculara göre evlilik teklifi alacağınıza dair bir işaret olabileceği düşünülmektedir.

Gördüğünüz yılan eğer bedeninizden çıkıyorsa; akrabanız ya da çok yakın bir arkadaşınızın düşmanlığı ile karşılaşacağınıza dair bir işaret olabilir. Aman çok dikkat edin canlarım benim, Allah korusun tüm düşmanlardan.

Bu arada aman sözlerimize de çok dikkat edelim, kimseye kötü söz söylemeyelim. Yoksa rüyamızda ağzımızdan çıkan yılan, yakınlarımıza fütursuzca sarfettiğimiz sözlerimiz yüzünden bilmeden kalplerini kırabiliriz. Aman kimseyi, hele de yakınlarımızı kıracak incitecek sözler söylemeyelim, kalp kırmak kolay ama onarmak çok zor olur. Aman ha canlarım.

Rüyada ağızdan yılan çıkması ve toprağa dönmesi rüya görenin vefat edeceğine yorulur, ölümü Allah’tan başka kimse tayin edemez tabi ki canlarım, allah hepinize sağlıklı ömürler versin inşallah.

Ağzınızdan yılan çıktığını görürseniz, eğitim zamanınız gelmiş demektir, vakit kaybetmeden kurslara, eğitimlere kayıt yaptırabilirsiniz, çünkü elinizi atacağınız her eğitimde başarı var canlarım.

Rüyada burundan, memeden veya üreme organlarından çıkan yılan görürseniz, evlatlarınız size kızgın, kızdırmışsınız demek ki. Ama olsun vardır bir bildiğiniz mutlaka, anne baba olmak kolay değil sonuçta değil mi canlarım.

Yılan görüp de korktuğunuzu gördüyseniz, düşmanınız var ama korkmayacağınıza delalet eder.