RÜYADA YARASA GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya TabiriRÜYADA YARASA GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya Tabiri
Dini rüya tabirleride binlerce İslami rüya tabirlerinin anlamını ve yorumunu araştırın. Şunu iyi bilin ki iyi bir rüya, salih, hoşlandığı gerçek rüyalar görürse Allah’tandır ve kötü rüyalar görürse Şeytandır.
Yeni rüya tabirleri videolarımızı 2021 yılında rüya tabirleri, rüya yorumları, dini rüyalar, sesli rüya tabirleri, videolu rüya tabirleri başlığı altında sizlere sunuyoruz.
ESVED DİNİ RÜYA TABİRLERİ (ESVDRT)

source

4 comments On RÜYADA YARASA GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya Tabiri

  • Sankii kendi yorumlarınızı yapıyormuş gibisiniz ama İnternetteki yazıyı ekrandan okuyorsunuz.

  • O zaman evden çıkmıyım ben

  • Hocam Rüyamda gökyüzüne baxıram görürem gökyüzünde kırmızı yarasa uçur sonra yarasa qırmızı balığa dönüşür bu balığlar yerle göye fırranır gökyüzüne baxıramki qırmızı balığlar fırranır çoxlu sayda yerde denizler quruyur ancaq hemin denizler lerde qırmızı yeke balıklar üzüyorlar

  • Rüyada düğün varmış fakat insanlar sıraya girmiş bir boğuşma da var sırama girdin diye bende bakıyorum sonra salona giriyoruz yanimdaki kim bilmiyorum masalarda pasta yerine etli uzun pide var dilimlenmiş halde fakat soğumuş (erk bkr)

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer