RÜYADA SARIMSAK GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya TabiriRÜYADA SARIMSAK GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya Tabiri
Dini rüya tabirleride binlerce İslami rüya tabirlerinin anlamını ve yorumunu araştırın. Şunu iyi bilin ki iyi bir rüya, salih, hoşlandığı gerçek rüyalar görürse Allah’tandır ve kötü rüyalar görürse Şeytandır.
Yeni rüya tabirleri videolarımızı 2021 yılında rüya tabirleri, rüya yorumları, dini rüyalar, sesli rüya tabirleri, videolu rüya tabirleri başlığı altında sizlere sunuyoruz.
ESVED DİNİ RÜYA TABİRLERİ (ESVDRT)

source

1 comments On RÜYADA SARIMSAK GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya Tabiri

  • Hocam ruyam karisik ama yorumunuzu cok merak ediyorum. Umarim yorumlarsiniz.

    Ruyamda kina gecem var. Onun icin hazirlaniyorum. Makyöz olan bir adam beni hazirlicak. Aynaya bakiyorum yuzumde boynumda bir kac buyuk sivilce mi desem çıvan mi desem var. Yuzumde buyuk bir benek var onu bu makyöz kopartip aliyor. Sonra gidiyor gelmiyor. Herkes telasli cunku hazir degilim. Aynaya bakiyorum benim sacim normalde kisa. Sacim kivrilmis ama kisa sacimin aralarinda uzun sacim var oda kivrilmis. Yesil bir elbise var ustumde. Nihayetinde makyöz geliyor ve ben kendimi kina gecesinde buluyorum egleniyoruz. Ondan sonra birden evde evlenmisiz.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer