RÜYADA MANTAR GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya TabiriRÜYADA MANTAR GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya Tabiri
Dini rüya tabirleride binlerce İslami rüya tabirlerinin anlamını ve yorumunu araştırın. Şunu iyi bilin ki iyi bir rüya, salih, hoşlandığı gerçek rüyalar görürse Allah’tandır ve kötü rüyalar görürse Şeytandır.
Yeni rüya tabirleri videolarımızı 2021 yılında rüya tabirleri, rüya yorumları, dini rüyalar, sesli rüya tabirleri, videolu rüya tabirleri başlığı altında sizlere sunuyoruz.
ESVED DİNİ RÜYA TABİRLERİ (ESVDRT)

source

3 comments On RÜYADA MANTAR GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya Tabiri

  • Rüya gerçekleşmesi 100%1dir.insanlar çoğunlukla günlük hayatında yaşadığı olay etkilenip görür.ben küçüklüğü den beri rüyada kıyamet,3dunya savaşi,Tevbe ettiğimi .ayet okumak.bi iki kere alim gördüm ve şeytanı rüyada münakaşe etttimi gördüm bunun gibi olaylar çok gördüm bunun sebebi dini yakınlığını ve sürekli İslami arastirmamdir.

  • Merhaba, ben öğretmenim normalde. rüyamda traktörün üstünde sebze meyve satıyordum, bi süre sonra tezgahi birakip eve gidiyorum geldiğimde zabitalar koca traktörü götürmüş oluyor onu aramak için uğraşıyorum, bi lokanta girip soruyorum ama lokantadaki çoğu kişi deli bi tane normal biri bana yemek ye gel sonra gider alırsın şuraya çekmişlerdir falan diye eliyle gösteriyor, çok aç hissediyorum ama adama önce gidip bulayım sonra yerim abi diyorum emanet tezgah boğazımdan geçmez falan diyorum.. tam lokantadan çıkarken uyandim. anlamını cok merak ettim. Kışlık bezelye ve kırmızı kapya biber sattığımı hatırlıyorum ayrıca. İkindin vakti 2-3 arası öyle bi dalmışım o ara gördüm rüyayı. tabirini yorumlayabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer