RÜYADA KAFES GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya TabiriRÜYADA KAFES GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya Tabiri
Dini rüya tabirleride binlerce İslami rüya tabirlerinin anlamını ve yorumunu araştırın. Şunu iyi bilin ki iyi bir rüya, salih, hoşlandığı gerçek rüyalar görürse Allah’tandır ve kötü rüyalar görürse Şeytandır.
Yeni rüya tabirleri videolarımızı 2021 yılında rüya tabirleri, rüya yorumları, dini rüyalar, sesli rüya tabirleri, videolu rüya tabirleri başlığı altında sizlere sunuyoruz.
ESVED DİNİ RÜYA TABİRLERİ (ESVDRT)

source

2 comments On RÜYADA KAFES GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya Tabiri

  • Merhabalar hocam, ben 15 yaşındayım bir kaç gün önce rüyamda beyazlı bir muhabbet kuşu gördüm ama annemin elindemiydi yoksa babamın elindemiydi hatırlamıyorum hocam çünkü tutanın yüzü görünmüyordu ama ben rüyamda kuşun durduğu eli annemin olarak biliyorum rüyadan korkarak uyandım hocam aradan bir iki gün geçti hocam ben bugün rüyamda mutfakta Kafes yaptığımı görüyorum hocam yaptım o kafesi hocam içini de mermerle kaplamisim hocam bitirdim çok güzel bir kafes ti hocam babam o sırada salonda tıraş oluyor hocam kendimce diyorum ki yaptığım bu kafes çok güzel oldu hemen babama göstereyim gösteriyorum babam da beğeniyor ama benim elimdeki kafes değişiyor hocam küçük bir kafes oluyor kare şeklinde ben elimdeki kafes dağılmasın diye ayakkabiligin üstüne koyuyorum birleştirmek için de aslında tam o sırada benden iki yaş küçük erkek kardeşim geliyor yanıma diyorki AA kuş muhabbet kuşu ben bakıyorum içine evet var alta doğru saklanmış gibi ama hocam sanki benden saklanıyor o kuş ,kardesim öyle diyince muhabbet kuşu düzeliyor kafesin içinde kafesin üst tarafı biraz açılmış kuş oraya geliyor kardeşinde hemen diyorki ablaa kaçacak kuş hemen kuşu kafese koyuyor birlikte kafesi birleştiriyoruz kafes durabiliyor artık herhangi bir yeri artık dağılacak gibi değil ama Kendi içimden de bir yandan da diyorum ki o kuş hiç kaçacak gibi değildi oraya kondu hocam sadece sanki tekrar usulca yerine gidecek gibiydi bu arada hocam kuşun hep bana sırtı dönüktü bugünkü rüyamda hocam hiç yüzünü göremedim hocam ama iki gün önce gördüğüm o kustu hocam eminim ben bu rüyadan çok sıkıntı duydum hocam içime bir şey oturdu sanki hocam rüyamı yorumlar mısınız lütfen hocam şimdiden Allah razı olsun hayırlı günler hocam

  • Selamün aleyküm. Hayırlı ramazanlar. Rüyamda komşunun çocuğunu (en yakın arkadaşım aynı zamanda) kırmızı turuncu renkli küçük boylu bi köpek ( bu köpeği biliyom yolda gelip giderken saldırıyordu gerçek hayatta) bacağından ısırmış öyle duruyordu köpek çocukta yolun kenarında oturuyordu. Bende yanına gittim köpeğin ağzından tuttum bacağını kurtardım sonra köpek kolumu ısırdı benim. Çocuğun bacağı hiç kanamadı kan yoktu sadece köpeğin ısırdığı yerin izi iki tane diş izi vardı. Kolumuda kurtardım bende de iz vardı kanama yoktu. Sonra annem geliyo konuşuyoz. Anneme şöyle diyorum : öncede ısırdı diyom çocuğun bacağında ki izleri gösteriyorum iki tane diş izi var alt alta bikaç tane böyle iz var. Kolumda ki izleride gösteriyorum ama kolumda çocuğunki kadar çok değil, az.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer