RÜYADA EV GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya TabiriRÜYADA EV GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya Tabiri
Dini rüya tabirleride binlerce İslami rüya tabirlerinin anlamını ve yorumunu araştırın. Şunu iyi bilin ki iyi bir rüya, salih, hoşlandığı gerçek rüyalar görürse Allah’tandır ve kötü rüyalar görürse Şeytandır.
Yeni rüya tabirleri videolarımızı 2021 yılında rüya tabirleri, rüya yorumları, dini rüyalar, sesli rüya tabirleri, videolu rüya tabirleri başlığı altında sizlere sunuyoruz.
ESVED DİNİ RÜYA TABİRLERİ (ESVDRT)

source

1 comments On RÜYADA EV GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya Tabiri

  • Hocam rüyamda gece vakti bilmediğim bir evin odasında uyuyorum ama odada bir sürü insan var bazılar tanıdık hatta ölmüş babamıda görüyorum tek gözü acık uyuyor. Ben yatmış olduğum yataktan kalkıyorum yanımda yıllardır görmediğim kız arkadaşlarım yatıyor. Sessizce odadan çıkıyorum. Farklı bir odadayım sanki biri bana tuzak kurmuş yerde çıplak şişman bir adam yatıyor ben de onun önüne çıplak bir kadın atıyorum. Ben atmazsam bir başkası atacak yani öyle hissediyorum. Sonra kapıma bir kadın geliyor çingene bir kadın bana birler anlatıyor birini bana şikayet ediyor gibiydi. Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer