RÜYADA ÇUKUR GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya TabiriRÜYADA ÇUKUR GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya Tabiri
Dini rüya tabirleride binlerce İslami rüya tabirlerinin anlamını ve yorumunu araştırın. Şunu iyi bilin ki iyi bir rüya, salih, hoşlandığı gerçek rüyalar görürse Allah’tandır ve kötü rüyalar görürse Şeytandır.
Yeni rüya tabirleri videolarımızı 2021 yılında rüya tabirleri, rüya yorumları, dini rüyalar, sesli rüya tabirleri, videolu rüya tabirleri başlığı altında sizlere sunuyoruz.
ESVED DİNİ RÜYA TABİRLERİ (ESVDRT)

source

8 comments On RÜYADA ÇUKUR GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya Tabiri

  • Hocam lağım çukuruna düşmek nedir

  • Hayatın sonu derken ölecekmiyiz

  • hocam bugün rüyamda motor kulkanırken büyük bir obruk gördüm ve düşmemek için obruğun yanından geçmeye çalıştım ama dengemi kaybettim ve kendimi kurtarmak için motor obruğun içine düştü ve ben kurtuldum …. sizce bu rüyada nekadar süre dikkat etmem lazım , ve başıma ne gelebilir ?

  • Slm kardesim ben ruyamda evimin onunun kazilmis olfugunu gordum ve ve evden cikmak icin duvarin uzerinden yurumeliyim diye dusundum

  • Hocam rüyamda bir çukur kazıyorum kazdığım öyle bir rahat yer ki yani kazdıkça kazasım geliyor karşıda vefa dileyen annemi görüyorum o kazdığım yerde size nasıl söylesem annem böyle susuyorsun bize öz gibi derler böyle yerde suluyoruz annem bana sürekli suyun önünü çevirmemiz istiyor orada bir yeşil alan lık böyle Yonca bize yeşillik yoncalık derler yoncalık'ta suyu soluyoruz hocam su böyle böyle Duru bu yana annemden gelirken o çukur'un yine aynı oraya geliyorum orada tanıdığım memleketimizden birisi bana böyle bir demet para veriyor adını getiririm bu parayı ben avucum almıyor parayı ama annem diyor ki bu senin kızım diyor bu sen bunu hakettin diyor ama beni anneme diyorum ki ben tanımadığım kişinin kişiden para almam diyorum ya bu kişi ben tanımıyorum bilmiyorum ama kişinin yüzü bizim memleketli kişi olarak görüyor bana zoruna bu parayı bana veriyorlar hocam ben geri uzun serin çıkmak istemedim yerden kendim istemediğim yerden çıkıyorum hocam ama gözüm orada kalıyor hocam bunun anlamı nedir hocam içimden öyle bir ferahladın ki orayı görünce yani o çukurdan çıkmak istemedim bana anlamını Bir açıklar mısınız

  • Selamınaleyküm hocam ruyamda mafya gibi giyinmisim karsima bir anda sedat peker cikimş beni tehdidi uslupla uyarmis bu olay dagda oluyor biraz yuruyus yapmisiz veyaklasik 300 nt asagida yaklasik 3mt reye 3 mt re kazilmis bir cukur gostermis ve uyanmisim nedir bu ruyanin anlami merak ettim saugilar ve sevgiler hacam.

  • Hocam salam bir cukurun kənarında idim dedilər uzak dur dusərsin ,başka iki nəfərdə o cukuru doldurmağa təhlükəsiz hale gətirməyə çalışırdı .içinə isə taslar atmışdılar taşla doldurmağa çalışırdılar .lütfən manasını bana yazarmisiniz hocam.

  • Iyi Günler kazılmış bi çukur var. O kısmına kadar ben kalmış oluyorum. Kazarken
    Hiç görmüyorum kendimi. 6x6m. derinliği 1 m. Olan bir çukur görüyorum. Bu sırada köy muhtarımız geliyor. Geçmişten de muhabbetimiz var servis ile ilçeye gider gelirdik. Bana çukurun kazılıp, kazılmayacağını soruyor bende biraz daha kazılacağını söylüyorum. Oda muhtarlığın kepcesinle bana yardım edeceğini söylüyorum. Yardımcı olabilirmisiniz. Teşekkürler.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer