RÜYADA ÇOCUK GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya TabiriRÜYADA ÇOCUK GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya Tabiri
Dini rüya tabirleride binlerce İslami rüya tabirlerinin anlamını ve yorumunu araştırın. Şunu iyi bilin ki iyi bir rüya, salih, hoşlandığı gerçek rüyalar görürse Allah’tandır ve kötü rüyalar görürse Şeytandır.
Yeni rüya tabirleri videolarımızı 2021 yılında rüya tabirleri, rüya yorumları, dini rüyalar, sesli rüya tabirleri, videolu rüya tabirleri başlığı altında sizlere sunuyoruz.
ESVED DİNİ RÜYA TABİRLERİ (ESVDRT)

source

3 comments On RÜYADA ÇOCUK GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya Tabiri

  • Selamu aleykum hocam ben rüyamda kız kardeşlerim oluyor ablamın eltisi oluyo çocuğu bizde uyuyor ve sedir oluyo orda uyuyor bir bakıyorum çocuk altını islatiyor untorbasina küçük çişini yapiyo ben oliyorum torbadan suyu dokuluyo necis oldu diyorum üzerimi silip namaz kilim diyorum cocuk erkek oluyo üzerinde mavi bir elbise oluyo

  • Merhaba,
    Rüyamda ikiz bebek gordüm biri kız biri erkek. Bunlar vuruluyorlardı. Hastaneye yetiştirmeye çalışıyordum. Ama kucağımda kız olan bebek vardı. Yani daha çok onu yetiştirmeye çalışıyorum gibiydi. Bu çocukları hastaneye içinde 3 asker olan bir arabaya binerek götürmeye çalışıyordum. Hocam bunun anlamı nedir acaba?( Hocam ayrıca bu 3 askerin kucağında da birer tane çocuk vardı)

  • Ben bekarım hocam arada bebek görüyorum ama çok güzel bebek

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer