RÜYADA BAVUL GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya TabiriRÜYADA BAVUL GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya Tabiri
Dini rüya tabirleride binlerce İslami rüya tabirlerinin anlamını ve yorumunu araştırın. Şunu iyi bilin ki iyi bir rüya, salih, hoşlandığı gerçek rüyalar görürse Allah’tandır ve kötü rüyalar görürse Şeytandır.
Yeni rüya tabirleri videolarımızı 2021 yılında rüya tabirleri, rüya yorumları, dini rüyalar, sesli rüya tabirleri, videolu rüya tabirleri başlığı altında sizlere sunuyoruz.
ESVED DİNİ RÜYA TABİRLERİ (ESVDRT)

source

4 comments On RÜYADA BAVUL GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya Tabiri

  • Beş tana yeni valiz gordum alınmış

  • Merhaba
    Rüyamda annemi içi dolu ve agzı kapalı bir valizle görüyorum. Annem ısrarla başka bir yere gitmek ve yerlesmek istedigini söylüyor aglıyor ve karsı çıkıyorum ancak annem çok kararlıymış vaz geçmiyor. Yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler.

  • Ruyada bavul unutmak ne anlama gelir

  • Selam hocam. Öğrenci değilim ama rüyamda lise öğretmenimle birlikte boş sınıftayız gördüm. Okul kapanmış. Tüm öğrenciler gitmiş. Sadece ben kalmışım. Öğrenci dolabındaki ve masadaki kitap, defter, kalem gibi eşyalarımı valizlere dolduruyorum. Birkaç arkadaşımla birlikte başka boş küçücük ama sevimli bir sınıfa gidiyoruz. O sınıfı çok beğeniyorum. Arkadaşlarıma; bu sınıfı çok beğendim, buraya yerleşelim diyorum. Valizlerim elimde masaya sıraya koyuyorum ve kitap, defter, kalemleri oraya yerleştirmeyi düşünüyorum.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer