RÜYADA ADAM ÖLDÜRDÜĞÜNÜ GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya TabiriRÜYADA ADAM ÖLDÜRDÜĞÜNÜ GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya Tabiri
Dini rüya tabirleride binlerce İslami rüya tabirlerinin anlamını ve yorumunu araştırın. Şunu iyi bilin ki iyi bir rüya, salih, hoşlandığı gerçek rüyalar görürse Allah’tandır ve kötü rüyalar görürse Şeytandır.
Yeni rüya tabirleri videolarımızı 2021 yılında rüya tabirleri, rüya yorumları, dini rüyalar, sesli rüya tabirleri, videolu rüya tabirleri başlığı altında sizlere sunuyoruz.
ESVED DİNİ RÜYA TABİRLERİ (ESVDRT)

source

13 comments On RÜYADA ADAM ÖLDÜRDÜĞÜNÜ GÖRMEK Esved Dini Rüya Tabirleri ve Yorumu Rüya Tabiri

 • Kırmızı elbisesiydi ve elimden tuttum götürdüm elindeki takılı yüzüğü bana uzattı nişan söz yok. Tabi sonra yol yorgunluğu nedeniyle uyuma geçtik sevgilimi sordum nerde öz abim boğazını kestim dedi o arada üstü başı kan içindeydi bende ağladım sonra masada bıçak gördüm aldım elime ve kıyamadım bıcaklamadım ama boğazı kestiğini gördüm tuvallet kestim dedi sonra olay büyüdü abim kayboldu. Bi anda beni bi araba bindirdiler sülalesi beni dövmeye kalktı arabayı açmadı kendi elimle açtım dayak yedikten sonra üstüm başım kan içinde kaldı sevgilimden bana tek hatıra 1 tane köpek getirmişti bana sonra 6 köpek kaldı bana rüyada bitiyor yaklaşık 3 aydır ayrıyım özlediğimi söyledim ufak bi iylik istedim sevmediysen engelle demiştim engelledi bu olay üstüne bu rüya geldi

 • Hocam ama ben rüyada iki kişi vardı önümde masum insanları öldürcekti oyüzden adam öldürdüm

 • Rüyamda tarlaları norda beni darp ediyorlardı. Sonra bir sebepten ötürü beni darp edenlerden biri bir kız çocuğunu öldürdü, annesiyle babası bir başka yere giderkende onun yanına bir minübüsle yaklaşarak iki kişi pompalıyla ikisini öldürdü. Bizde kuran kursundaki hocalarla ben gördüm cinayeti polisler neden bana gelmediler adamlarıda bulamamışlar gibi şeyler konuşuyorduk.

 • Hocam rüyamda bir katili daha fazla adam öldürmesin diye onu öldürdüm elimde kan da vardi adam silahlıydi ve önümde insanları öldürüyordu bende arkadan taşla kafasına vurdum bu ne anlama gelir cevaplarsanız sevinirm.

 • Rüyada abimi yüksekten atarak öldürdüm nedir hocam

 • Ne tuhaf adamsın biraz ciddiyet

 • Dogru hocam namazi terk ettim ayni gece bu ruyayi gordum.

 • Hocam ben iki tane terörist öldürdüm rüyamda birini tabanca ile birinin de boğazını kestim bıçakla heryerim kan oldu

 • rüyamda tanımadıgımı bir insanı yanımda tanımadıgım iki kişiyle bogazından kesiyoruz . ben ellerinden tutuyorum digeri ayaklarından üçüncü kişi başını kesiyordu. Bende tarif ediyordum.O akşam teravih namazı camilerde kılınmayacak haberine yorum yapmıştım. bakalım kaç kişi kılar hocalar bu ramazan rahat eder demiştim. O mu malum oldu acaba.

 • Hocam yanlış anlamayin sizin bu rüyalari doğru yorumladignizi nerden bileceğiz? Herkez farklı farklı yorumluyor hangisi dogru?

 • Allah razı olsun hocam İyi ki varsınız Hamdüllilah lahavlevela kuvvete illa billah SUBHANALLAHİ vebihamidihi SUBHANALLAHi aziim sadakalhulazim 👼🌹💕

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer